Renk Boya Ankara
Boya Renkli

Firma Profili

Kurucumuz İsmail Karoğlu aslen Trabzon kökenli olup 1962 Amasya doğumludur. 1988 yılından beri statik toz boya fırın imalatı yapan bir firmada, tesis kurumu ve pazarlaması yapan kurucumuz 1996 yılı itibariyle Renk Boya markasıyla kendi firmasını hizmete açmıştır. 

Firmamız elektrostatik toz boya, tesis imalatı ve boyama konusunda uzman ve deneyimli yönetim kadrosu ile fason toz boyama sektöründe saygın bir konumda bulunmaktadır. Renk Boya, iki adet toz boya tesisiyle Ostim atölyelerinde bulunmakta olup, 6.00 metre ve 4.00 metre genişlikteki fırınları ve uzman personelleriyle ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu zamandan bugüne Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş Renk Boya, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, AR-GE çalışmalarıyla boyama kalitesi ve hacmini hızla arttırmıştır.

Müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteyi vizyon edinmiş olan Renk Boya, boyama sonrasında ürünlerin titizce ambalajlanmasını sağlayarak teslimat sırasında ve sonrasında oluşabilecek kir, toz gibi lekelerin oluşmasını engellemektedir.

Firmamız müşterilerimize dayanıklı, uzun ömürlü ve istenilen renklerde elektrostatik toz boyama hizmetini en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla vermeye devam etmektedir.